Nasza filozofia

 

Wszystkie sektory firmy Tedom posiadają wspólną filozofię - skuteczne i przyjazne dla środowiska wykorzystanie zasobów paliw energetycznych. Przede wszystkim, możemy spełniać tę filozofię poprzez produkcję urządzeń do skojarzonej produkcji ciepła i energii oraz technologii opartej na  wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. W tych dziedzinach zajmujemy pozycję wśród wiodących producentów, operatorów i eksporterów. Z naszą filozofią, staramy się doskonalić wszystkie sektory naszej działalności. W związku z tym, koncentrujemy się na paliwach alternatywnych, a nawet na technologii transportowej.
Poddajemy wszystkie procesy produkcyjne ścisłej kontroli. System zarządzania jakością ISO 9001  został wdrożony w naszej firmie już w 2001 roku. Od 2004 roku nasza produkcja jest certyfikowana według ISO 14001 Environmental Preservation Standards (standardy w ochronie środowiska)

Więcej informacji na temat naszej polityki jakości i ochrony środowiska.

Działamy w branży kogeneracyjnej oraz energetycznej ponad 20 lat, jeśli jesteś ciekawy jak rozwijała się nasza firma przejdź do strony Rozwój firmy. Sprawozdania roczne oraz inne dokumenty i fotografie w pełnej rozdzielczości można pobrać ze strony Dla Mediów.